گوانگجو بهشت تجارت – کانتون فیر – Canton Fair

نقشه متروی گوانگجو
اکتبر 21, 2016
منطقه اقتصادی جیمئی(Jimei)
اکتبر 21, 2016

<a href="http://yiwu-armantrading task management tool.com/”>گوانگجو ، بهشت تجارت نمایشگاه صادرات و واردات چین CHINA IMPORT & EXPORT FAIR کانتونفیر Canton Fair بزرگترین نمایشگاه چین و دنیا ما در این میان ، بازدید از بزرگترین نمایشگاه چین را به شما پیشنهاد می کنیم، نمایشگاهی که همه ساله صدها هزار نفر را از سراسر جهان به خود جذب می کند. نام این نمایشگاه ، نمایشگاه واردات و صادرات چین یا نمایشگاه گوانجو است.

نمایشگاه کانتون یکی از بزرگترین نمایشگاه های تجاری دنیاست که از سال ۱۹۵۷ در فصول بهار و پاییز هر سال در گوانجو چین برگزار می شود. در سال ۲۰۰۷ اسم کامل این نمایشگاه از «نمایشگاه محصولات صادراتی چین» به نمایشگاه واردات و صادرات چین تغییر یافت، اما همه این نمایشگاه را به نام کانتون فیر می شناسند. میزبان اصلی این نمایشگاه وزارت بازرگانی چین و استانداری گوانگ دونگ و برگزار کننده آن مرکز نمایشگاه های خارجی چین می باشد.
نمایشگاه کانتون بزرگ ترین نمایشگاه تجاری چین می باشد و در بین بزرگ ترین نمایشگاه های تجاری چین، متنوع ترین محصولات، بیشترین آمار شرکت کننده و بیشترین تعداد معاملات تجاری را دارد. به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه های تجاری دنیا، مراسم و رویدادهایی نیز در حاشیه این نمایشگاه برگزار می شود.
هزاران شرکت تجاری چینی، شرکت های خصوصی، کارخانه ها، مؤسسات تحقیقاتی علمی، شرکت ها با مالکیت خارجی و شرکت های بازرگانی خارجی در این نمایشگاه حضور دارند. در صد و یکمین دوره از این نمایشگاه ۳۱۴ شرکت مختلف از ۲۶ کشور حضور داشتند. مبادلات تجاری این نمایشگاه در هر سال (دو دوره بهار و پاییز) ۴ % از تولید ناخالص داخلی گوانجو را به خود اختصاص می دهد. این نمایشگاه سالانه برای ۱۱۰ هزار نفر به طور مستقیم و ۲ میلیون نفر به طور غیر مستقیم اشتغال زایی می کند.
این نمایشگاه ها علاوه بر صادرات بر واردات نیز تمرکز دارد. علاوه بر شرکت هایی که در بالا به آنها اشاره شده، کسب و کار های مختلفی از قبیل شرکت های اقتصادی، مبادله ای، بیمه ای، حمل و نقل، تبلیغاتی و مشاوره ای در این نمایشگاه حضور دارند.
اطلاعات کلی
تاریخ اولین دوره: آوریل ۱۹۵۷
فاصله بین دوره ها: سالی ۲ دوره، هر دوره شامل ۳ فاز
دوره بهار: ۱۵ تا ۱۹ آوریل (فاز ۱)، ۲۳ تا ۲۷ آوریل (فاز ۲)، ۱ تا ۵ می (فاز ۳).
دوره پاییز: ۱۵ تا ۱۹ اکتبر (فاز ۱)، ۲۳ تا ۲۷ اکتبر (فاز ۲) ، ۳۱ اکتبر تا ۴ نوامبر (فاز ۳)
مکان های برگزاری:
مجموعه نمایشگاه واردات و صادرات چین (جزیره پازو): گوانجو، منطقه هایزو، خیابان Yuejiangzhong
مجموعه نمایشگاه Liuhua: این مجموعه در سال ۱۹۷۴ ساخته شد، اما از سال ۲۰۱۴ دیگر برای کانتون فیر مورد استفاده قرار نمی گیرد.
وسعت فضای نمایشگاه: ۱۱۲۵۰۰۰ متر مربع
تعداد غرفه ها: بیش از ۵۵۸۰۰ غرفه
گردش مالی تجاری: ۳/۲۶۲ میلیون دلار (دوره ۱۰۵)
تعداد کشورها و مناطق شرکت کننده: ۲۰۳ کشور
تعداد بازدید کننده: ۱۶۵۴۳۶ (دوره ۱۰۵)
غرفه داران: بیش از ۲۲۰۰۰ (۲۱۷۰۹ غرفه دار چینی، ۳۹۵ غرفه دار بین المللی در دوره ۱۰۵)
فاز یک:
این نمایشگاه شامل ماشین آلات سبک و سنگین و تجهیزات وابسته، دوچرخه، موتور سیکلت، قطعات یدکی اتومبیل، محصولات شیمیایی، سخت‌افزار، ابزارآلات، ماشین‌آلات کشاورزی، وسایل برقی منزل، وسایل مصرفی الکترونیکی، کامپیوتر و محصولات ارتباطی، تجهیزات روشنایی، مواد ساختمانی و دکوراسیون، چینی بهداشتی و تجهیزات آن است
فاز دوم:
شامل کالاهای مصرفی آشپزخانه و ظروف، دکوراسیون منزل سفال هنری ، سرامیک، کارهای هنری شیشه ای
لوازم خانه داری، بافتنی، حصیر بافی، محصولات فلزی ، لوازم آرایشی بهداشتی ، دکوراسیون خانه ،لوازم توالت ،محصولات باغبانی ، ساعت،عینک. دوربین و تلسکوپ ، مبلمان ،اسباب بازی ، تزئینات سنگی و فلزی ، تجهیزات کادو و هدیه
کالاهای فستیوال، محصولات مصرفی، محصولات و خوارک حیوانات خانگی
فاز سوم:
شامل لباس زنانه و مردانه بچگانه، لباس ورزشی، چرم و خز و محصولات وابسته به آن، بدلیجات تزئینی، پرده و رومبلی، صنایع نساجی، فرش و موکت، موادغذایی، محصولات بومی چین، دارو و بهداشتی ، تجهیزات پزشکی، ورزشی و مسافرتی، تجهیزات اداری، کفش، کیف و چمدان